Малювання портрету

Малювання ✏️
1. Виконується контур обличчя. Для цього використовується тонкий олівець. На нього не треба сильно натискати. З першого разу може не вийти овал обличчя. Головне, щоб він був рівним і симетричним. Зайве рекомендується коригувати гумкою.

2. Контур обличчя ділиться вертикальною лінією навпіл. Потім проводиться паралельний відрізок трохи нижче центру. Потрібно зазначити, де будуть розташовані очі, губи і ніс.

3. Слід почати малювати очі. Спочатку потрібно зробити начерк, який виконується плавними лініями. В першу чергу, промальовуються зіниці, намічаються точками кордону очей.4. Потім виконуються начерки вух, губ, носа, брів, позначається контур волосся.5. Далі потрібно перейти до детальній промальовуванні волосся. Штрихи наносяться відповідно до напрямку їх росту. Оформляється зачіска. Важливо, щоб не вийшла копиця. М’яким олівцем робляться затемнення там, де це потрібно, додаються відблиски. Так волосся вийдуть більш натуральними.

6. Після цього детально промальовуються інші частини обличчя. Ніс виконується з кінчика, рот – з нижньої губи. Не потрібно забувати і про вухах і на бровах.

7. Очам необхідно приділити особливу увагу. Доведеться витратити на це неабияка кількість часу. Особливо ретельно варто промальовувати райдужну оболонку. Потім виконуються вії. Потрібно зробити погляд живим, додавши кілька відблисків.

8. Не останнє значення має тон шкіри. Щоб портрет вийшов об’ємним, необхідно заштрихувати темні місця або зробити краї.

9. В кінці промальовуються дрібні деталі, у тому числі складочки і зморшки, а також родимки.10. По завершенні виконання обличчя потрібно приступити до створення шиї і одягу, якщо це потрібно.


Таким чином, навчитися малювати портрет зовсім не складно. Головне, набратися терпіння і керуватися усіма радами, описаними вище.